הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
סגור תפריט

מגדל העמק: שני מנהלים בנבחרת המצטיינים של רשת "אורט"

דודי גריסרו מנהל "אורט רוגוזין" ורבקה אלימלך מנהלת מח"ט "אורט פסגות" נבחרו לנבחרת המנהלים המצטיינים של רשת "אורט ישראל" לשנה"ל תש"פ

דודי גריסרו ורבקה אלימלך
תאריך: 13/09/2020

ממשיכים לקצור הישגים. מגדל העמק שוב בכותרות בזכות הישגי מערכת החינוך. לאחר שבירת שיא זכאות לבגרות העומד על 89%, פרסי חינוך לשני בתי ספר "יערת העמק" ו"עליזה בגין", השתתפות בתי הספר "עליזה בגין" ו"יערת העמק" בתכנית מצוינות מחוזית וזכייתם של 8 תלמידים באות שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ו"אורטוב" וכמובן הזכייה של "אורט רוגוזין" בפרס בית הספר המצטיין בקטגוריה הגבוהה ביותר שנה שנייה ברציפות, הגיעה ההודעה על בחירתם של שני מנהלים, גריסרו ואלימלך, לנבחרת המצטיינים של רשת "אורט ישראל".
דודי גריסרו מנהל "אורט רוגוזין" ורבקה אלימלך מנהלת מח"ט "אורט פסגות" נבחרו כמנהלים מצטיינים לשנת הלימודים תש"פ. מדי שנה מתגמלת הנהלת הרשת את מנהליה על איכות עשייתם הפדגוגית והחינוכית לקידום בתי הספר. לצד הפעילות הפדגוגית והערכית אותה נדרש מנהל ביה"ס להוביל בהצלחה, השנה נדרשו מנהלי בתי הספר לגלות גמישות מחשבתית ויכולת מתן מענה למצבים משתנים בהיקפים שלא נדרשו בעבר.
רבקה אלימלך התייחסה לבחירה ואמרה: "אין זה ברור מאליו לזכות בהערכה כזו. אני מתרגשת בעיקר לאור העובדה שמאז המעבר שלי למח"ט "אורט פסגות" התפתחתי כמנהלת באופן אישי ואני מצליחה להגשים חלומות קטנים והחלומות הגדולים בדרך. אני רוצה להודות לראש העיר אלי ברדה שמקדם את בית הספר, לראש מינהל החינוך מלי אליגוב ולמנהלת האזור שולה מנור. מחויבת להמשיך ולעשות הכל כדי לשמר ולקדם את ערך המצוינות ואת עתידם של תלמידנו".

דודי גריסרו התייחס: "אני מודה להנהלת "אורט" על הבחירה. הזכייה משקפת עשייה חינוכית במסירות רבה של צוות החינוכי וצוות המנהלה נמשיך להוביל את בי"ס להצלחות נוספות שייסבו גאווה למגדל העמק ולרשת "אורט"".

אלי ברדה ראש העיר ומחזיק תיק החינוך סיכם: "מחמם את הלב לראות את הישגי מערכת החינוך בשנים האחרונות. זכייתם של דודי גריסרו ורבקה אלימלך כמנהלים מצטיינים מביאה הרבה כבוד למגדל העמק. יישר כח!".