דף הבית
 
A A RSS
מחלקות העירייהתיק תושבתשלומיםרישום לחינוךשירותים חברתייםאודות העירטפסים ומאגרי מידע
ניוזלטר
 

כותרת

תאריך

תמונה

תקציר

תיאור

קטגוריה

ניוזלטר - מיקום כתבה

מידע נוסף - צד שמאל

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

הפנינג פתיחת השנה

הדגמות חיות של חוגי המתנ"ס בהפנינג בעיר
תאריך: 01/09/2011
 

מתנ"ס מגדל העמק פותח שנת פעילות חדשה בהפנינג ענק ורב משתתפים

מתנ"ס מגדל העמק שופע פעילות במהלך כל השנה. רגע לפני שההרשמה לחוגים נסגרת ושנת הלימודים מתחילה החליט מתנ"ס מגדל העמק בראשותה של מנהלת המתנ"ס מירב סלע, לערוך הפנינג ענק במטרה לחשוף את החוגים הרבים שיש למתנ"ס להציע לקהל הרחב.

השנה החליטו מארגני האירוע לקיים את ההפנינג במתכונת שונה, לתת לו אופי של פסטיבל אקטיבי . במרבית האירועים מהסוג זה המגיעים הם רק בגדר צופים, באירוע שנערך במגדל העמק הצופים היו אקטיבים. כל מי שעלה אל הבמה היה בעצם המפעיל והצופים אכן שיתפו פעולה במיוחד בהפעלות של מדריכי הזומבה והריקודים הסלוניים.

במרחק של מספר צעדים מהבמה המרכזית הוקמו מתחמים רבים, כאשר מתנ"ס מגדל העמק והמארגנים לא פסחו על אף קבוצת גיל. לנוער הוקם אוהל מיוחד עם משחקים והפעלות, לגיל הרך נערכו במתנ"ס להפעלות מיוחדות ולשם כך הוקמו מתחמי טניס,כדורסל וקט-רגל בהם הציגו מדריכי החוגים את הפעילות אותה הם עורכים במסגרת החוגים. באי האירוע קיבלו  בלונים עם הליום,תיקים וספרים. מתנ"ס מגדל העמק חילק גם שי  של כדורי-גל, כדורי-סל, פיצות משפחתיות ויומנים לבתי הספר על פי בקשת הילדים שנרשמו לחוגים.

מנהלת מתנ"ס מגדל העמק, מירב סלע: " המתנ"ס פועל הן כמוביל חברתי והן כקרקע ליוזמות אותן מובילה הקהילה. אנחנו רוצים להרחיב את שיתוף הפעולה בו הקהילה היא היוזמת ומובילה פעילויות רבות. במתנ"ס צוות מקצועי ומסור שנכון לכל יוזמה ופתוח לרעיונות ולתוכניות העונות על צרכי הקהילה. אני רוצה להודות לראש העיר, אלי ברדה על התמיכה לאורך כל השנים בפעיליות המתנ"ס, כמו כן לדריקטוריון המתנ"ס בראשותו של חיים ביטון".

 

 
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.   עיצוב האתר: concept