דף הבית
 
A A RSS
מחלקות העירייהתיק תושבתשלומיםרישום לחינוךשירותים חברתייםאודות העירטפסים ומאגרי מידע
ניוזלטר
 

כותרת

תאריך

תמונה

תקציר

תיאור

קטגוריה

ניוזלטר - מיקום כתבה

מידע נוסף - צד שמאל

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

חוגגים קיץ ב"קובייה"

תאריך: 11/08/2016

בני נוער רבים השתתפו בפעילות הקיץ של מועדון "הקובייה" של תנועת "מחנות העולים" שכללה פסטיבל תרבות רחוב, מגוון סדנאות, במה פתוחה ועוד. לכתבה המלאה...

מיד עם יציאתם של תלמידי חטיבות הביניים לחופש הגדול ניתנה האות לפתיחת האירועים והפעילויות במועדון הנוער "הקובייה" במגדל העמק. מגוון ההפעלות לקיץ כללו סדנאות שונות, כגון עיצוב חולצות, הכנת תכשיטים, לימוד קפוארה, ערב במה פתוחה לכשרוננות צעירים, ערבי סרטים, איפור ודימוי גוף וכדומה. הפעילות מפגישה בין בני נוער מכל בתי הספר בעיר ומהווה מוקד עיסוק ועניין עבור נערות ונערים רבים.
עמרי אלעזרי אחראי על פעילות המועדון בקובייה סיפר השבוע: "כצוות היה לנו חשוב להעניק אלטרנטיבה איכותית נוספת לבני נוער עם מקום מפגש שמזמין לפעילות חווייתית ומעניק לנערות ולנערים כלים לעשות בחירות טובות יותר גם מחוץ לפעילות המועדון".

פעילות משותפת בקובייה.                                                  קרדיט צילום: עמרי אלעזרי

חשוב לציין כי מדריכי מועדון "הקובייה" של תנועת הנוער 'המחנות העולים' הפועלת בעיר כבר שבע שנים לוקחים חלק בפעילות הקיץ שהפיק אגף הנוער יחד עם שאר אירגוני הנוער בעיר וכלל השנה שרשרת הופעות לצד מתחם נוער שהתקיים ב"פארק הראשונים" לאורך שבועיים ואירח שלל פעילויות איכותיות. ממועדון 'הקובייה' נמסר עוד כי בספטמבר תיפתח פעילות המועדון בשעות אחרי הצהריים לכלל הנערות והנערים מכיתות ז'-י"ב.

 
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.   עיצוב האתר: concept