דף הבית
 
A A RSS
מחלקות העירייהתיק תושבתשלומיםרישום לחינוךשירותים חברתייםאודות העירטפסים ומאגרי מידע
ניוזלטר
 

כותרת

תאריך

תמונה

תקציר

תיאור

קטגוריה

ניוזלטר - מיקום כתבה

מידע נוסף - צד שמאל

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

יוצאים מחוץ ל"קובייה"

תאריך: 03/11/2016

חניכי השכבה הצעירה של מחנה "הקובייה" במגדל העמק חנכו את השביל החדש "שביל יזרעאל" ומיד לאחר מכן "הושבעו" בטקס מרגש. לכתבה המלאה...

מחנה הנוער "הקובייה" במגדל העמק הפועל בחסות ותמיכת הרשות קיים לאחרונה את טקס ההשבעה המסורתי לחניכים הצעירים (כיתות ד'-ו') בטקס מרגש במעמד המדריכים, החניכים והוריהם. בטרם החל הטקס, יצאו החניכים למסע פתיחת שנה במסגרתו חנכו את השביל החדש- "שביל יזרעאל".

חניכי הקובייה ב"שביל יזרעאל".                                   צילום: מישל שמיס.

התחנה הראשונה החלה סמוך לקיבוץ גניגר משם צעדו החניכים בין השדות והמטעים, ביקרו ב"יד לטייסים", גילו את "עין גדעון" וסיימו בגבעת הג'מוסים. בסוף המסע נסעו ביחד חזרה לקובייה" לקיום טקס השבעה, אליו הגיעו ההורים לראות את ילדיהם מקבלים לראשונה את החולצה הכחולה שלהם. "מעבר לחוויה המיוחדת יש בפעילות זו ערך חשוב של התנועה שבא לידי ביטוי, 'אהבת הארץ ואנשיה' מספרת בר בן חמו, מתנדבת בשנת השירות של גרעין 'זמר' ומוסיפה: "החניכים והחניכות לומדים להכיר את המקום שהם חיים בו, דרך משחק, שיחה וטיול."

הושבעו וקיבלו את החולצה הכחולה.                               צילום: מישל שמיס.

יובל אבדייב, חניכה בשכבה ד' מספרת: "היה מהנה ומעניין, למדתי כמה דברים שלא ידעתי לעשות, איך להסתדר בשטח. היה מאוד כיף! ראיתי את כל העמק ואת מגדל העמק, היה כיף עם המדריכים". את הטיול וטקס ההשבעה, הובילו ותכננו המדריכים הצעירים (כיתות י' ויא') של מחנה "הקובייה" המשלב בתוכו את סניף תנועת הנוער "המחנות העולים", ו"מועדון פתוח" במגדל העמק. בפעילות לוקחים חלק, חניכים משכבות ד'-ו' בימי שלישי, ז'-ח' בימי שני, ט'-יב' במהלך השבוע. פעילות המועדון הפתוח לכיתות ז'-יב' בימי רביעי וחמישי מ18:00-21:00, בית החינוך נמצא ברחוב התדהר 10.

 
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.   עיצוב האתר: concept