דף הבית
 
A A RSS
מחלקות העירייהתיק תושבתשלומיםרישום לחינוךשירותים חברתייםאודות העירטפסים ומאגרי מידע
ניוזלטר
 

כותרת

תאריך

תמונה

תקציר

תיאור

קטגוריה

ניוזלטר - מיקום כתבה

מידע נוסף - צד שמאל

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

סיסמא לכל תלמיד

תאריך: 03/05/2012

בתי הספר במגדל העמק ממשיכים להוביל בפרמטרים ומדדים רבים. בבדיקה שנעשתה על ידי משרד החינוך נמצא שבית הספר "גיורא יוספטל" ממגדל העמק מדורג במקום הראשון במיזם "סיסמא לכל תלמיד" - לכתבה המלאה...

מיזם "סיסמה לכל תלמיד" נולד במטרה לאפשר למערכות החינוך בפריפריה להשתמש בטכנולוגיית הידע, כחלק בלתי נפרד מאורח חייהם של התלמידים ולהכניס את בתי הספר לעולם הטכנולוגי של המאה ה -21. המיזם מתבסס על פורטל מרכזי, המאפשר גישה אליו מכל מחשב המחובר לאינטרנט ומאפשר סביבת למידה והוראה מתקדמת ומחשוב בתי הספר בקלות. המיזם ממומן מתרומות של קבוצת עופר, בשיתוף החברה לישראל, בז"ן ובנק הפועלים ובשיתוף פעולה עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל.

בתי הספר במגדל העמק משתתפים בפרוייקט ורואים בפרוייקט חשיבות רבה החל ממערכת החינוך בעיר וכלה בראש העיר, אלי ברדה אשר חילק  לפני כחודש 127 מחשבים ניידים למורי בתי הספר היסודיים .

 בסיכום ביניים שערכו יוזמי המיזם עלו התוצאות המשוכללות בהן נקבע שביה"ס "גיורא יוספטל" דורג במקום הראשון בין כל בתי הספר במגדל העמק בכניסות מורים ותלמידים לאתר הבית ספרי וכמו כן דורגו בין עשרת בית הספר המובילים בדירוג הפרוייקט כולו הכולל כ-150 בתי ספר.

מנהלת בית הספר, רינת שפטינצקי-זמיר: " הקרדיט  מגיע למורים בצוות, לתלמידים ולרכז התקשוב-עמית ישי על עבודתו המסורה בהדרכת הצוות, עדכון האתר מדי יום והובלת תהליך הטמעת התקשוב בבית הספר. מורי ביה"ס מקפידים להעביר את כלל השיעורים באופן מתוקשב בכל המקצועות".

ראש העיר, אלי ברדה:  " המשימה שלנו היא לחבר את עולם העתיד עם הילדים של היום, ולעזור אחד לשני. הילדים של היום, הם אלו שיוכלו לעשות את השינוי מחר, ועלינו לפתוח עבורם דלתות, ולאפשר לכולם הזדמנות שווה בפני עתיד טוב יותר".

 
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות.   עיצוב האתר: concept